עיצוב ברים

עיצוב ברים

אירוע גדול מצריך, כידוע, תכנון רציני הכולל בין היתר עיצוב ברים ובחירת תפאורה. חגיגות יכולות להיות משפחתיות – חתונות, בר מצוות, ימי הולדת רבי משתתפים ועוד, או מסיבות שנערכות לציון נושאים חגיגיים במקומות עבודה כמו סיום מוצלח של שנת עסקים או יציאה לפנסיה של רבים וטובים.

הצלחת הנשפים האלה תלויה, כפי שכולנו יודעים, בתקרובות שיוגשו ובעיקר בפינת האלכוהול והשתייה שיתרמו את חלקם במצב הרוח של המשתתפים.

עיצוב ברים כאלה, לטובת התכנסויות רבות משתתפים, יכול לעשות את הערב לבלתי נשכח, ולכן עיצוב הוא הכרחי במקרים רבים..

עיצוב ברים, בדרך כלל, מיועד למקומות הבילוי עצמם. אבל גם בפאבים פעילים יהיה עיצוב ברים החלק היותר מרכזי בתכנון המקום.

בדרך כלל אדריכלות ועיצוב פנים עבור ברים יעמיד במרכז החלל הסגור את הדלפק, כשמאחוריו עשרות אם לא מאות בקבוקי משקאות חריפים.

עיצוב יבדיל בין דלפק לדלפק בעזרת החומרים מהם הוא עשוי ואיך יישבו סביבו אלה שאוהבים לגמוע את הכוסית שלהם קרוב לברמן.

ההחלטה על עיצוב ברים יקבע את האווירה של המקום וההצלחה שלו.

עיצוב ברים עיצוב ברים

התרומה של עיצוב ברים להצלחת אירועים

אבל כאמור, דלפק הבר יוצא לפעמים מהפאב אל אולמות השמחות. אחרי שמשקיעים באולם או בגן אירועים, ואחרי שבוחרים את התקליטן והצלם הכי נחשבים ואפילו כבר צולחים בהצלחה את הטעימות המפורסמות, זה הזמן להחליט על עיצוב שיתאים לחתונה שלכם.

ברור שאם תדחסו את הבקבוקים המשמחים לפינת הגשה נידחת שקשה להגיע אליה בגלל ההמולה, אדריכלות ועיצוב פנים עבור עיצוב ברים כזה לא יפתה את האורחים להתאמץ כדי לזכות בקוקטייל צבעוני.
לעומת זאת אם תזמינו עיצוב שידגיש את נוכחות האלכוהול הן באמצעות הקמת הדוכן במקום בולט והן על ידי עיצוב מעניין ויצירתי, בדיוק כמו שמשקיעים בסגנון דלפקי האוכל מגרי החיך, תזכו בזכות עיצוב, באורחים עליזים במיוחד, וזה מה שאתם בוודאי חולמים עליו.

אז נכון שבדרך כלל הזמנת הקייטרינג כוללת גם עיצוב, אבל חשוב מאוד בזמן ההזמנה לוודא בדיוק באיזה עיצוב מדובר.

חשוב להיות מעורבים בקבלת ההחלטה על המראה והתכולה של האלמנט הכי חשוב באירוע.

צרו איתי קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

ronbliberg@gmail.com

רח' בילטמור 9 ת"א


דף הבית  |  מעצב מלונות  |  מעצבי פנים מומלצים  |  עיצוב ברים  |  עיצוב דירות  |  עיצוב בתי קפה  |  עיצוב חנויות  |  עיצוב משרדים  |  עיצוב בתי קפה